כלבי עבודה

אילוף כלבי עבודה

המרכז הכלבני עמוס שיבולי מתמחה באילוף כלבי עבודה לכל מטרה וייעוד.
אנו מביאים לכם את גזעי הכלבים המובחרים ביותר המתאימים בדיוק לעבודת שמירה ותקיפה.

למידע נוסף חייגו

חלק גדול מגזעי הכלבים ניחן באופן אינסטינקטיבי ביכולת להגן על עצמו, לשמור על הטריטוריה שלו ועל להקתו. מאחר והמשפחה האנושית מהווה עבור כלב הבית את להקתו ניתן בקלות יחסית לפתח אינסטינקטים אלו ולכוונם לפי צרכנו.

אימון כלבים לעבודה

הכשרת כלבי עבודה

תרגול עבודת חליפה – עמוס שיבולי אילוף כלביםהכשרת כלב ככלב עבודה המיועד למטרה ספציפית מתחילה תמיד באבחון שמטרתו בחינת יצריו ויכולותיו הפיזיות והמנטליות של הכלב.

 

עבודת שמירה/הגנה מורכבת ממספר יצרים בהם: טריטוריאליות, יצר צייד, יצר התגוננות, יצר קרב; כמו גם תכונות אופי: יוזמה, טמפרמנט, דומיננטיות ובטחון עצמי.

 

בבואנו לעבוד עם כלב המיועד להכשרה ככלב שמירה/הגנה יש תחילה לבחון את קיומם של מכלול יצרים ותכונות אופי אלו בכלב ולאחר מכן להציב מטרה ברורה: שמירה על טריטוריה, כלב ללווי אישי, כלב לתקיפה וכדומה.

 

תרגול עבודת חליפה כלב שמירה – עמוס שיבולי אילוף כלביםבפועל נחלקת העבודה לשני שלבים עיקריים: תחילה בניית ופיתוח היצרים הטבעיים הטמונים בכלב ולאחר מכן תיעול יצרים אלו לטובת המטרה.

 

הכשרת כלב ככלב שמירה או ככלב להגנה אישית מחייבת זהירות ואחריות רבה. אימון כלב להגנה ללא יכולת שליטה עליו משול לאחזקת אקדח טעון. על כן, חשוב להקפיד שהכלב עבר אימון למשמעת בסיסית והוא נשלט על ידי בעליו.

מסגרת עבודה

הכשרת כלבים לתקיפה והגנה
קיימות מסגרות עבודה מגוונות אך הבסיס הוא להתאים את מסגרת העבודה לכלב, לבעליו ולמטרת האילוף.

 

 

מוזמנים להיכנס להעשיר את הידע באמצעות סרטוני ההדרכה ומסגרות האילוף השונות שלנו – צפייה מהנה 🙂