פנסיון כלבים

פנסיון כפרי באווירה ביתית

באזור כפרי פסטורלי, בתוך מבנה מקורה רחב ידיים ממוקם לו מתחם מגורים ייחודי אשר מהווה פנסיון לכלבים. בפנסיון שלנו, לכל כלב חדר אישי בגודל 4.5 מ”ר הכולל מיטה וחלון המשקיף על שדות מוריקים.

כחלק משגרת היום בפנסיון, הכלבים יוצאים לפעילות חופשית בחצרות משחק רחבות ידיים, וזוכים לטיפול אשר מבוצע במסירות רבה בידי צוות מקצועי ומיומן של מאלפי הכלבים המוסמכים שלנו.

למידע נוסף חייגו

נוסף על מסגרת השהות הסטנדרטית, בפנסיון הכלבים שלנו מוצעים גם שירותי: טיולים אישיים בחיק הטבע, אילוף, אימון פיזי, ייעוץ התנהגותי, אמבטיה ושטיפה, המשלימים ומעצימים את חווית השהות של הכלבים היקרים שלכם.

בפנסיון שלנו, דואגים מעל הכל לשמירה על בריאות כלבכם, ולכן מקפידים על אישורים ווטרינרים לחיסוני חובה, כתנאי לקליטת הכלב בפנסיון:

  • חיסון משושה עדכני – אחת לשנה.
  • חיסון כלבת עדכני – אחת לשנה.
  • טיפול כנגד תולעים – אחת לשישה חודשים.
  • טיפול כנגד טפילים חיצוניים (פרעושים וקרציות).

התפיסה הטיפולית בפנסיון לכלבים

מתוך שנות ניסיון רבות והבנה מקצועית עמוקה, גיבשנו בפנסיון תפיסה טיפולית מנחה אשר בהתאם אליה אנו משקיעים זמן רב, מאמצים ומחשבה על מנת לספק לכל אחד ואחד מן השוהים בפנסיון הכלבים שלנו את צרכיו האמיתיים:

  • כל כלב המגיע לפנסיון, מקבל מקום וזמן שקט משלו (כלב זקוק לכ-15 שעות שינה ביום), לצד זמן המוקדש לחיי חברה, פעילות ומגע חם עם בני אדם – כל אלה תוך הקפדה על סביבה נקיה ומטופחת.
  • כל כלב בפנסיון נמצא בכל שלב ושלב של היום תחת עינו הפקוחה של איש מקצוע תואם ברמה גבוהה – אנו שמים דגש רב על צוות המטפל ולכן אצלנו כל המטפלים הינם מאמנים מוסמכים ואנשי מקצוע וותיקים!

 

 

פנסיון לכלבים כמו שלא הכרתם

בעלי כלבים רבים, כמו גם בעלי פנסיון רבים, לא מודעים לחשיבות הרבה שיש בצורכם של הכלבים למנוחה ולשלווה. למי מכם שלא יודעים, כלב זקוק לכ 15-16 שעות שינה ביממה! בעלים רבים של כלבים וכן בעלי ומנהלי פנסיוני כלבים נוטים לראות בתקופה בה הכלב נמצא ב פנסיון לכלבים תקופה של “נופש פעיל” ופעילות חברתית רבה, לעיתים אף שלוחת רסן. זאת, מתוך מחשבה תמימה שזהו רצונו החופשי של הכלב. הרי הכלבמטבעו אוהב לשחק.

בפועל, הצורך במנוחה ושינה, שלווה ובטחון גדול בהרבה ומשפיע באופן משמעותי על בריאותו הנפשית ואף הפיזית של הכלב. עלינו לזכור, כי כלבים מטבעם חיים בלהקה המושתת על היררכיה. בטבע להקה זו אינה משתנה וההיררכיה בה ידועה ובעלת שינויים מינוריים. אי לכך, כאשר מכניסים מספר כלבים ביחד למקום מצומצם: מכלאה או אפילו חצר משחקים לזמן רב מידי קיימת סכנה שחלק גדול מן הכלבים לא ימצא את מקומו ואפילו אם הכלבים נראים שמחים ופעילים, יכול שפעילות זו אינה עניין של בחירה עבורם אלא כורח, על מנת לשמור על מיקום חברתי.

מומלץ לוודא שהכלבים הנמצאים בפנסיון יזכו מלבד חצר שחרורים או טיולים רגליים גם למקום נפרד עבור כל אחד מהם, גם מבחינה ויזואלית וגם מבחינה פיזית במיקום שבו ישהו את רוב שעות היום ויוכלו לנוח ולאכול מבלי לדאוג למיקום חברתי או לביטחונם האישי או על הצורך הטבעי לשמור על מרחב המחיה שלהם.

זכרו – שקט נפשי הוא צורך בסיסי וגדול של כל בעל חיים.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בנוגע לכל שאלה, בטלפון – 052-6362666 או 052-3331229
וכמובן לעקוב ולהתרשם מאיתנו בעמוד הפייסבוק שלנו.